עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
פשוט איה.
חברים
LonelyGirl
נושאים
ארכיון
יולי 2014  (9)

אותה שמלה

06/07/2014 19:46
איה זה סבבה
כתיבה, ילדים
עצרתי. אני לא מסוגלת. עומדת על האופניים מול האור האדום שחציתי באופן לא חוקי כבר אלפי פעמים ואני לא מסוגלת. מהצד השני עומדת אישה ואוחזת עגלה ובתוכה תינוק קטן. היד השניה שלה מחזיקה יד קטנטנה של ילדה בלונדינית בשמלה לבנה. יש לי שמלה ממש דומה. המעבר חצייה הזה הוא לא מסוכן, זה לא בעיה לחצות באדום, אבל הפעם אני לא עושה את זה. אני מסתכלת על הילדה הקטנה והיא מחייכת אלי. היא עדיין אוחזת את יד האם והשמלה הלבנה שלה מתנופנפת. היא צוחקת. אני לא עוברת כי אני משום מה מרגישה מחוייבות אין סופית לילדה ולקארה הבלונדיני שלה. יש לנו הרי אותה שמלה לא? 
אני מרגישה שאם אני אעבור אני אלמד אותה משו כל כך פסול. אני אלמד אותה שאני מגניבה שאני לא מקשיבה לחוקים. אני אלמד אותה לעזוב את היד של אמא שלה ולצעוד קדימה אפילו שהאור עוד אדום. 
אני מרגישה מחוייבות מטורפת כלפי האם, שמלמדת את הילדה הקטנה שלה איזה יופי גם הבלונדינית על האופניים לא חוצה באדום. כי אסור. 
היא מסתכלת עלי כאילו היא רוצה להיות כמוני. היא מסתכלת עלי בעיניים שמחייכות כי הן לא חושבת שעדיף לעשות משו אחר. היא יודעת שהצחוק יפה לבריאות. היא מחזיקה את היד של אמא שלה, ומחכה את מה שאני עושה. 
היא מסתכלת עלי ולא יודעת שאני רוצה להיות כמוהה. אני רוצה להגיד לה לא לעזוב את היד של אמא לעולם, ואף פעם לא לחצות באדום. אני אולי חושבת שבגללי ילדה קטנה ובלונדינית לא חוצה עכשיו באדום, אבל האמת היא, שבגלל ילדה קטנה ובלונדינית עם שמלה לבנה שגם לי יש, אני לא חוצה באדום. 
היא מסתכלת עלי כאילו היא רוצה להיות כמוני, ואני מסתכלת עליה ויודעת שהיה לי הכי כיף כשהייתי היא. בינתיים יש לנו אותה שמלה וזה כבר חצי דרך לא? 
את הרמזור הבא אני כבר עוברת באדום, ואני ממש מקווה שהילדה הבלונדינית עם השמלה הלבנה, ממשיכה להחזיק את יד אמה, ולא מסתכלת אחורה. 
Thelse
תיאו
16/08/2014 22:20
את כותבת ממש יפה!
גם צורת הכתיבה וגם הרעיונות!
זה דברים שאת מסוגלת לראות ברחוב,ולהפוך את זה ממשהו שגרתי.למשהע מאוד יפה ומיוחד.
נהניתי לקרוא!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: